Alicche

+420 732 128 456

Bachova květová terapie

Terapie využívající esence z květů nebo stromů pro uvolnění a obnovení naší zdravé mysli i těla.

Bachovy esence umí nejvíce pomoci s našimi emocemi, které nás mnohdy uvězní ve stavu, který se může projevovat také fyzicky. Uvolní a ukážou, že stejný svět okolo nás můžeme vnímat také jinak: lépe, jednodušeji, klidněji, s láskou a důvěrou.

Jsou bez vedlejších účinků, jsou vhodné i pro děti a těhotné. Mohou se kombinovat s běžnými léky nebo bylinami.


Možnosti Bachovy terapie v ateliéru Alicche:

  • Kapková terapie
  • Kvantová terapie

Doktor Bach věřil, že příčinou fyzických zdravotních problémů je náš emocionální stav. Vyvinul proto 38 květových esencí založených na našich emocionálních reakcích, která nám pomáhají podporovat náš každodenní život. Tyto esence seskupil podle osobnosti a emocionálních reakcí.

Pracuji s esencemi značky Healing Herbs z Anglie. Vyrábí je Julian Barnard, který je považován za jednoho z předních světových odborníků na anglické květové esence. Tento druh esencí je připravován ručně s láskou a péčí na venkově v Herefordshire. Mají pozuruhodnou kvalitu a účinnost. Vybrala jsem si je právě proto, že nejsou dělány v kvantitě, ale ručně v menším množství. A zde vidím a cítím úplně jinou energii, která se mnou souzní.

Tři užívání

Bach Terapie

V Ateliéru Alicche máte možnost si vybrat, jak budete Bachovu terapii užívat. V kapičkách nebo kvantováním na dálku? Rozhodněte se sami.

Možnost 1:

Kapková terapie

Nejpoužívanější způsob aplikace Bachovy terapie je ten, že Vám namíchám směs vybraných esencí, které řeší konkrétně Vaši životní situaci. Lahvička má objem 30ml a vystačí Vám přibližně na měsíc. Několikrát denně si tedy kápnete pár kapiček přímo do pusy či do vody. Pravidelnost v tomto případě je velmi důležitá. S každou kapkou esenciální směsi dostává Vaše tělo a především hlava ujištění, že situaci lze zvládat tak, aby nebyla toxická a nevykazovala extrémní emoci nebo dokonce nemoci.

Možnost 2:

Kvantová terapie

Tento způsob užívání Bachových esencí je o mnoho pohodlnější pro klienta. Při diagnostice naměříme hodnoty především emocí a k nim vhodné esence, které v tomto případě nemíchám fyzicky do kapiček, ale na dálku - tedy kvantově - "posílám" klientovi. Kvantování je přenos informací mimo fyzické tělo, avšak duše je přijímá velmi jednoduše. A jednoduché je také jejich užívání, pokud jste otevření tomuto způsobu a jste na něj připraveni. Terapie trvá stejnou dobu jako u kapiček, tedy měsíc.

Možnost 3:

Kombinace dvou předchozích

Vhodná tehdy, když chceme cíleně zapůsobit na fyzické, emoční i duchovní tělo. Bachovy esence formou kapek krásně působí na fyzické tělo a jeho projevy, i emoce. Kvantování Bachových esencí mění hlavu a vnímání životních situací třeba během spánku. A to je za mě ta nejlepší kombinace: přes den užívat kapky, přes noc kvantovat esence na dálku. Při takové kombinaci se během měsíce dějí v podstatě malé i velké zázraky.

Hotové

směsi Bachovek

Můžete si objednat konkrétní směs bez diagnostiky. Míchám také tyto všeobecně pomocné směsi potřebné v různých životních situacích.

5 flowers

Urgentní směs pro ty, kteří prodělali šok, bolest, ztrátu či jinou náhlou příhodu. Okamžitě pomáhá zklidnit. Balení 30ml lahvička s kapátkem.

250 Kč

Proti stresu

Směs vhodná pro osoby, které prožívají hektické chvíle, žijí pod tlakem, jsou napjatí či hyperaktivní. Balení 30ml lahvička s kapátkem.

250 Kč

Sladký spánek

Důmyslně namíchaná směs esencí pro ty, kteří špatně usínají nebo se budí v noci. Balení 30ml lahvička s kapátkem.

250 Kč

Detox

S těmito kapkami bude očistná kúra účinná. Posílí Vaši vůli a doplní potřebnou energii pro očistu. Balení 30ml lahvička s kapátkem.

250 Kč

Hubnutí

Esence vhodné pro toho, kdo chce zhubnout nebo si svou štíhlou linii udržet. Posiluje vůli a rozhodnutí. Balení 30ml lahvička s kapátkem.

250 Kč

Proti strachu

Obavy, strach, úzkosti či hrůzné představy ničí Váš život? S touto směsí se budete moci uvolnit. Balení 30ml lahvička s kapátkem.

250 Kč

Deprese

Skleslost, sklíčenost, mrzutost či přecitlivělost? Tato směs je únikem z takových pocitů. Balení 30ml lahvička s kapátkem.

250 Kč

Baterky

Směs pro dobití Vaší energie. Vhodné pro vyčerpané či přepracované osoby. Balení 30ml lahvička s kapátkem.

250 Kč

Puberta

Vhodná směs pro dospívající mládež, která cítí nepochopení, odmítá autority, nevěří si / ostatním. Balení 30ml lahvička s kapátkem.

250 Kč

Žena

Pro ženy s hormonální nerovnováhou projevující se nepravidelnou MS, bolestmi... Balení 30ml lahvička s kapátkem.

250 Kč

Menopauza

Pro ženy v období klimakteria. Směs pomůže ženám se vyrovnat s náročnými vlivy menopauzy. Balení 30ml lahvička s kapátkem.

250 Kč

Libido

Pro ty, kteří necítí potřebu intimního života, bojí se ho nebo je pro něj nudným. Balení 30ml lahvička s kapátkem.

250 Kč

Kde se setkáme?

  1. Ateliér Alicche - adresu najdete ZDE.

  2. U Vás doma - Proč? Protože jako Feng Shui odbornice vnímám především domov a posuzuji jeho harmonické naladění. Pokud tomu tak není, dokážu odhalit možnou příčinu problému zdravotního už u Vás doma.

  3. ON-LINE schůzka a následné zaslání namíchaných kapiček poštou.

Cena

  • 250,- za 30ml lahvičku bez diagnostiky (např. při opakovaném objednání stejné směsi kapek nebo pro hotovou směs)

  • 400,- za 30ml lahvičku vč. diagnostiky

  • 1000,-/ 1 měsíc kvantové dálkové Bachové květové terapie (pomocí biorezonančního přístroje)

Těším se na společnou cestu za poznáním a splněnými sny.