Ali_logo_masáže 3

Masáže jsou branou k hlubokému uvolnění a obohacení ducha i těla, představují dotek, který léčí a spojuje nás s neviditelným světem energie a harmonie. Když se ponoříme do světa masáží, překračujeme hranice běžného vnímání a otevíráme své srdce laskavosti, důvěře a vřelému spojení. Masáže nabízejí mnohostranné výhody, které mohou pozitivně ovlivnit každý aspekt našeho bytí.


Celostní aroma masáž

Nabízí kombinaci masáže a celostního pohledu na tvé tělo díky mým bohatým zkušenostem celostní terapeutky. Vše podpořeno měřením na biorezonančním přístroji, který vyhodnotí emoční a nutriční stav těla. Jednoduše řečeno, jaké vitamíny a minerály v těle chybí a jaké emoce v současnosti převládají a ovládají i fyzické tělo. Seznam hodnot posílám k prostudování e-mailem, kde je i doporučení na vhodné potravinové doplňky právě pro tebe.

zaváděcí cena:

690,- Kč

(stálá cena 990,- Kč)

Celostní aroma masáž – 60 minut

20 minut mluvení + 40 minut masáže části těla dle domluvy (např. záda a šíje)

 

Na začátku si povídáme – celostně a v souvislostech, měříme hodnoty těla a emocí na biorezonančním přístroji a mícháme esenciální oleje. Následně si můžeš užít 40 minut relaxační masáže za zvuku léčivé frekvenční hudby. 

 

Zaváděcí cena masáže je platná do 30.6.2024.

zaváděcí cena:

1.380,- Kč

(stálá cena 1.990,- Kč)

Celostní aroma masáž – 120 minut

20 minut mluvení + 100 minut masáže části těla dle domluvy (např. nohy, hýždě, záda, šíje a ruce)

 

 

Na začátku si povídáme – celostně a v souvislostech, měříme hodnoty těla a emocí na biorezonančním přístroji a mícháme esenciální oleje. Následně si můžeš užít celých 100 minut relaxační masáže za zvuku léčivé frekvenční hudby. 

 

 

Zaváděcí cena masáže je platná do 30.6.2024.

zaváděcí cena:

2.070,- Kč

(stálá cena 2.990,- Kč)

Celostní aroma masáž – 180 minut

20 minut mluvení + 160 minut masáže celého těla

 

 

Na začátku si povídáme – celostně a v souvislostech, měříme hodnoty těla a emocí na biorezonančním přístroji a mícháme esenciální oleje. Následně si můžeš užít celých 160 minut relaxační masáže za zvuku léčivé frekvenční hudby. 

 

 

Zaváděcí cena masáže je platná do 30.6.2024.

Klikni na tlačítko

Rezervuj si svůj typ masáže online. Vyber si čas, který ti vyhovuje a přijď si odpočinout do ateliéru Alicche v Telnici u Brna.

Připravuje se ...

… ukázkové video z masáže v ateliéru.

Benefity masáží

První a nejviditelnější výhodou masáží je hluboká relaxace a odstranění fyzického napětí a bolesti. Ve světle laskavosti a pochopení, které masáž přináší, se tělo může uvolnit a zbavit stresu, který se v něm nahromadil. To umožňuje nejen obnovu fyzické rovnováhy, ale i otevření dveří k hlubšímu spojení s naší duší a s Boží přítomností v nás. V tomto stavu můžeme snáze nalézt pokoru a přijetí sebe sama, což je prvním krokem k trvalému štěstí.

 

Další významnou výhodou masáže je její schopnost podporovat emocionální uvolnění a psychickou pohodu. Ve světě, kde je často kladen důraz na výkon a úspěch, nás masáže učí důležitosti zastavení a naslouchání. Tímto způsobem masáže přispívají k naší duševní rovnováze a pomáhají nám objevovat prameny radosti a štěstí v našem vnitřním světě.

MÁŠ OTÁZKY?

Nevíš si rady, jaká služba by byla pro Tebe vhodná? Zvol nezávaznou půlhodinovou konzultaci zdarma on-line nebo telefonicky.

Přejít nahoru