Ali_logo_mé poslání

Nech mé ruce, aby pečovaly o tvé tělo. Zažij masáž nebo napářku. Dopřej si rituál zavinování. Namíchám ti bylinky na míru tvému tělu, jeho nemocem a bolestem. K diagnostice používám zkušenosti TCM a biorezonance.

Péče o tělo

Od 690 Kč

Péče o mysl

Ovládni své myšlenky, tvoř si svůj život sám/a, nový začátek je vždy v hlavě. Pochop svůj fyzický stav, jak s tebou tvé tělo mluví prostřednictvím bolesti či nemoci. Dovedu uvolnit tvou mysl pomocí Bachových esencí. Navázat kontakt s duší a srdcem. Naučím tě zklidnit se, vnímat svět jinak – opravdově. K tomu využívám znalosti TCM, biorezonance, výklad karet a provádění meditací nebo hypnózy.

Od 1500 Kč

… informace brzy

Péče o prostor

V grafických návrzích interiérů jsem dlouholetý profík. V současnosti se soustředím na Feng Shui vyladěné interiéry. Nelekej se, nejde o interiéry plné zlatých cingrlátek a mávajících kočiček. Ctím současné trendy a středoevropský styl, který kloubím do funkčního interiéru.

Feng Shui umí vytvořit třeba ložnici, kde budete skvěle spát. Nebo pokojíček, kde se bude dětem dobře spát i hrát. Kuchyni, ve které nebude vaření řehole, ale láska.

Od 500 Kč

… informace brzy

Feng Shui

čti „feng-šuej“

Je to tradiční čínské učení, které využívá jakýkoliv prostor kolem nás tak, aby byl v harmonii a energie Qi tak mohla rovnoměrně proudit. Při této metodě využívám školu formy a kompasu, pracuji s pěti elementy, jinem a jangem. To vše spojuji s konkrétními lidmi žijícími nebo pracujícími v daném interiéru.

10 let zkušeností

5 elementů

škola kompasu

bakua

MÁŠ OTÁZKY?

Nevíš si rady, jaká služba by byla pro Tebe vhodná? Zvol nezávaznou půlhodinovou konzultaci zdarma on-line nebo telefonicky.

Přejít nahoru