Ali_logo_péče o tělo

Biorezonance

Harmonizace pomocí kvantování a mikroproudů, která nastolí tvé plné zdraví.

Provádím diagnostiku a půjčuji přístroj pro domácí léčení.

… již brzy doplním více informací.

O mém vzdělání

Předsavuji se světu jako žena, která pátrá po příčinách a nebojí se žít život podle sebe.  Nahlédni tedy do historie mých zkušeností a vzdělání ve svém oboru.

… již brzy bude aktivní proklik.

Recenze klientů

TERAPIE MYSLI

“Na terapii k Alici docházím pravidelně. Od té doby vnímám svůj život jinak a žije se mi lehčeji. Nejvíce to ocenil manžel. Už se tolik nehádáme.”
Jana P.
TERAPIE MYSLI

“Musím říct, že jsem se od poslední návštěvy cítila velmi dobře, perfektně jsem si užila dovolenou. Dokonce jsem si uvědomila situaci, kdy jsem věděla, že přijde ekzém. A přišel. Ale zase rychle po uvědomění odešel. A to vše díky Vám.”
Dagmar V.
BYLINNÁ NAPÁŘKA

“Cítila jsem se při napářce dobře, měla jsem nával radosti už při napařování. Cítila jsem hodně energie a celkově se mi to prostě líbilo. Jako bonus jsem několik dní potom neměla bolest hlavy, která je u mě skoro na denní bázi.”
Veronika M.
RITUÁL ZAVINOVÁNÍ
"Od prvního okamžiku, kdy mi Alice vyprávěla, že něco takového existuje, jsem věděla, že je to přímo pro mne. Když to vložila do svého portfolia a začala sama zavinovat, věděla jsem, že až přijde čas, absolvuji to. Když mi pak ale řekla, že zavinování je o to intenzivnější, když je v blízkém období narozenin, bylo rozhodnuto. Rozhodnutí tedy padlo, přesvědčení bylo silnější než kdy jindy. Asi dva dny před samotným rituálem došlo k pochybnostech a obavám, které se z neopodstatněného důvodu stupňovaly. V tom mě ale Alice kontaktovala přes SMS, prostě ve správný okamžik s dostatečnou dávkou podpory. Samotný den byl tak nějak zvláštní, jiný. Očekávání se mísila se zvědavostí a obavou z výsledku a pochybnostmi o správnosti mého rozhodnutí. Nakonec ale zjistíte, že k ničemu takovému nebyl důvod. A možná právě proto je celý rituál takový jaký je, nezapomenutelný, zvláštní a zajímavý. To, jak bude celý den probíhat, Vám sdělí sama Alice. Instrukce jsou podrobné, přehledné, pak jen zbývá dodržet všechna její doporučení. Sama se pak v den rituálu o Vás krásně postará a bude Vám báječnou průvodkyní. V mém případě čas plynul šíleně rychle a celý proces byl o něco delší než jsem si myslela. Ve chvíli, kdy byl rituál dokončen začala nastupovat velmi silná fyzická únava, možná až vyčerpání. Vše se však krásně srovnalo asi do hodiny a ten stav, co následoval, bych si chtěla v mysli i pocitech uchovat co možná nejdéle…krásno, volnost, svěžest, myšlenky přichází a odchází, ničím se nezabýváte. Objektivní výsledky celého procesu ví sama Alice, já zase přesně vím tu subjektivní stránku, která je důležitá pro mne. Pokud někdo váhá, je zřejmé, že o tom přemýšlí a pokud o tom přemýšlí, je zřejmé, že na něj bude mít rituál pozitivní vliv. Dnes už vím, že příště bych byla ve větším klidu a uvolněnější, den bych si více užila. Navždy to ale pro mne bude jako zdolání nedosažitelného."
paní V.
BYLINNÁ NAPÁŘKA

“Při začátku napářky se mi chtělo nejdřív spát, pak to přešlo. Nic mě nepálilo, jen jsem cítila příjemné teplo, do toho poslouchala hezkou hudbu a byl to fajn relax. Po návratu domů jsem cítila příval energie a uklidila celý dům 😆. Po kortikoidech mám rozhozenou menstruaci, v pátek byla napářka a dnes jsem menstruaci dostala po 24 dnech. Nevím jistě, jestli k tomu napářka přispěla, ale tipuji že ano. ”
Paní Š.
DIAGNOSTICKÁ MASÁŽ

“Myslela jsem si, že si příjdu "jen" příjemně odpočinout na masáž. Ale zažila jsem ten nejlepší relax pod rukama masérky. Bonusem bylo, že jsem dostala seznam vitamínů, které mi v těle chybí a doporučení, co jíst. Přístroj i přesně změřil, jak se cítím. Paní Alice mi taky hezky vysvětlila, proč mě tolik bolí záda a masáží mi je opravdu pěkně uvolnila.”
Leona C.
TERAPIE MYSLI

“K Alici docházíme celá rodina. Obě mé děti mají kůru na podporu imunity i bachovy esence. Maminka zase po prodělané rakovině podporuje tělo, aby se dobře zregenerovalo po léčbě. Její povídání je fascinující, už bych si bez ní jen tak nějaké vitamíny nekoupila. Teď už chápu, že záleží, jaké bylinky zkombinuji a nemůžu si je jíst, jak mě napadne. Dokáže odhalit příčinu vleklých problémů a poradí s jejich řešením. Zároveň ale do ničeho nenutí. Je vidět, že svou prací opravdu žije a miluje ji. A hlavně, její rady opravdu fungují❤️”
Šárka K.

MÁŠ OTÁZKY?

Nevíš si rady, jaká služba by byla pro Tebe vhodná? Zvol nezávaznou půlhodinovou konzultaci zdarma on-line nebo telefonicky.

Přejít nahoru